Hizmetlerimiz

Tarıkcı Mühendislik teknolojiyi yakından takip ederek tüm sektörlerde özel çözümler üretebilmektedir.

Makine Otomasyonu :

Yeni imal edilecek  ve revize edilmek istenilen makine sistemlerinin otomasyon ve eletriksel sistemlerinin tasarlanması , projelendirilmesi ve devreye alınması işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz.Deneyimlerimiz ve yetkinliklerimiz sayesinde bir çok farklı marka ile projelerinizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Genel olarak projelerimizde kullandığımız markalar : Siemens , Omron , Delta ,Panasonic, Weintek, Kinco , Fultek , Abb , Danfoss

Fabrika izleme raporlama sistemleri ( Akıllı fabrika):

Üretim , enerji , kestirimci bakım , kalite, depolama , fabrika ve personel sağlığı konularında donanım ve yazılımlarımız ile sizlere çözümler sunmaktayız.Fabrika , ofis ya da herhangi bir çalışma ortamında bulunan izlemek , kontrol etmek, raporlamak istediğiniz tüm verileri toplayarak analiz etmenizi ve çözümler üretebilmenizi sağlıyoruz.

Ar-Ge çalışmaları :

Fabrikanızda , işletmenizde gerçekleştirmek istediğiniz Ar-Ge çalışmalarınızda ön 3d tasarım , modelleme , otomasyon , yazılım , ürün seçimi konularında bizlerden destek alabilirsiniz.Firmamız bir çok GEKA,KOSGEB ve TÜBİTAK projelerinide partner firma olarak çalışmaktadır.

Elektronik Kart tasarımı :

Özel olarak belirli işlemleri yerine getirecek elektronik kartların tasarlanması ve üretilmesi , yazılım ihtiyacı bulunan ürünlerin yazılımlarının gerçekleştirlmesi işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Yazılım :

İstenilen özelliklere sahip özel yazılımlarınız firmamız tarafından üretilerek gerekli teknik destek ve geliştirme çalışmaları yapılabilemektedir.

Teknik Eğitim :

Fabrikalarda yetkin teknik personelin bulunması ; fabrikanın çalışmalarını sağlıklı ve kaliteli bir şekilde sürdürmesini sağlar.Teknik bilgilerimizi ve deneyimlerimizi personelerinize firmanızda ya da eğitim ofisimizde gerçekleştireceğimiz eğitimler ile aktarabilmekteyiz.

PES (proje eğtim sistemi) ile fabrikanızda gerçekleştireceğiiz projeleri , AR-GE çalışmalarını ; taslak tasarımdan başlayarak, ürün seçimi , montaj , programlam , devreye alma  çalışmalarının tümünü teknik personelleriniz ile gerçekleştiriyoruz.Böylece hem projeniz gerçekleşmiş hem de personelinizin yetinliklerini arttırmış oluyoruz.